ПРО КОМПАНІЮ

Палет Сервіс - визнаний лідер у сфері дерев’яної тари.

Компанія Палет Сервіс виготовляє, продає та скуповує дерев’яні піддони, європіддони, палети. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний спектр послуг, а саме: закупівлю, ремонт, сортування і доставку товару на склад замовника в обумовлені терміни

Вживані піддони

Компанія Палет Сервіс закуповує піддони б/в, пропонуючи найвигіднішу ціну. Палети можуть бути різної конфігурації, з пошкодженнями або потребувати ремонту. Використання вживаних піддонів дозволяє не лише відчутно заощадити кошти, але й потурбуватись про екологію. Використовуючи 10 звичайних вживаних піддонів або 10 вживаних європіддонів, ми, в середньому, рятуємо від зрубування 1 дерево.

ПРО КОМПАНІЮ

Доставка

Ми доставляємо продукцію по Україні та Європі 365/7/24 – цілорічно, без вихідних. Наша компанія має власний автопарк і власну службу доставки. Ми надаємо послуги з доставки вантажу по Україні цілий рік, без вихідних і гарантуємо доставку будь-яких обсягів продукції в будь-який пункт призначення.

Лідери у сфері дерев’яної тари

Головні цінності нашої компанії – це наполеглива праця, чесність, чудове обслуговування, а також унікальна якість виробів з деревини і турбота про навколишнє середовище. Багаторічний досвід роботи компанії дозволяє нам запевнити клієнтів не тільки в найвищій якості нашої продукції та хорошому сервісному обслуговуванні, але й гарантувати виконання об’ємів доставки в обумовлений час.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРАЦІ

На нашому сайті ви знайдете багато корисної інформації щодо діяльності компанії.